KA
Soru Sahibi
5 Eylül 2017 19:57

3 yıldır bulunamayan hastalık

Hocam merhaba 25 yaşında erkeğim. 3 yıldır göz kapaklarımda yanma yüzümde ve alnımda kuruluk var ayrıca burun mukozamda yanma kulak ve başımda ağrı var. Bu şikayetler her zaman var. Kimi zaman çok yüksek derecede seyrediyor kimi zaman düşük derecede. Bunlar kaplıcaya gittikten sonra başladı. Doktor doktor gezdim kimse bişey bulamadı gözlerimde kızarıklık sulanma batma yok. Sadece muhteşem bir biçimde yanıyor. Cildim de kupkuru oluyor helede su temasında. Ne yapmalıyım. Lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Rıza Eröksüz
Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji

Nerede kaplıcaya gittiniz? Bu şikayetleriniz kaplıcaya girme öncesi var mıydı? Bir dermatoloğa göründünüz mü?

24 Ekim 2017 14:22