ÖS
Soru Sahibi
9 Ağustos 2021 21:19

20lik diş yamuk çıkıyor

Merhaba hocam benim 20lik dişlerim yamuk çıktığı için diğer dişleri etkiliyor ameliyat söyledi doktor randevu alsam hemen ameliyata girer miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Ahmet Ertan Soğancı
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

İyi günler, 20 yaş dişlerinizin durumunun değerlendirilmesi için panoramik film çekilip, dişlerin konumuna, gömülü olmasına göre normal çekim veya ameliyat ile alınması gerektiği belirlenmelidir. Eğer ameliyat ile dişlerin çekilmesi gerekirse diş hekimliği fakültesine başvurmanızı tavsiye ederim.

11 Ağustos 2021 12:53