ŞD
Soru Sahibi
12 Şubat 2017 02:04

20lik dis cekimi sonrası şislik

2 gün önce alt üst 20 lik disimi çektirdim hocam ameliyat biraz uzun ve zor oldu yanagim biraz fazla sisti ve sislige dokundugumda sertlesmeye basladgni hissediyorm çene kismimdanda morarmaya basladı ne yapmam gerek antibiyotik 1000 lik sabah aksam kullaniyordm bugun bi diş doktoruna gorundm iģne verdi 600 mg lık sizce ne yapmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Gülsemin Koçak Görmüş
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

Merhabalar öncelikle geçmişolsun. 20 yaş dişlerinin çekimi daha travmatik olduğu için agrı veya şişlik normaldir. Bir düre daha devam edecektir. Geçmişolsun

7 Mart 2017 12:29