BH
Soru Sahibi
18 Mart 2020 15:19

20 LIK DİŞ CEKİMİ SONRASI BEYAZLIK

İYİ GÜNLER HOCAM BEN BUNDAN 1 AY BIR HAFTA ONCE AGRIYA DISIM VARDI SAG TARAFTA AZI DIŞIM DOKTOR ANTIBIYOTIK AGRI KESICI VERDI GONDERDI KULLANDIM ARDINDAN HAFTAYA GITTIM DISIMI CEKTI CEKIMI COK ZOR OLDU KIRDI PARCALADI KOK ELINE GELMEI ON DAKIKA RAHAT UGRASTI ARDINDAN BEN EVE GELDIM IKI GUN SONRA CEKILEN DISIN YANINDAKI AZI DISI ACIMAYA BASLADI ELIMLE DOKUNDUGUM ZAMAN SAGLAM DİŞE ACIYOR DİŞ DİŞE DEGSE ACIYOR ARDINDAN TEKRAR GITTI ANTIBIYOTIK IKI HAFTA ANTIBIYOTIK VE AGRI KESICI ICTIM O DISIM DUZELDI AGRI OLMADI BU SEFER YIRMILIK DIŞIM AGRIDI YINE ANTIBIYOTIK AGRI KESICI NEYSE DIŞİMİ ÇEKTIRMEYE ÖZEL DOKTORA GİTTİ UYSUTURDU UYUSUK DISE BASKI UYGULADI BEN HISSETTIM ACIDI ZONKLADI BANA TEKRAR BIR UYUSTURUCU VERDI O SKEILDE CEKTI ÇEKERKEN AGRI OLMADI ÜÇ TANE DE DİKİŞ ATTI AKSAM BAKTIGIMDE DİKİŞ İPLERİ SİMSİYAH İDİ SABAH UYANDIM BIRDEN BEMBEYAZ USTUNE KAPATMIS INCE BIR ZAR DIKIŞLERI GORMUYORUM SIZCE BU NORMAL MI

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dt. Funda Ersöz
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

Dişlerinizi çok iyi fırçalamanız, ardından gargara yapmanız, gargaraya batırılmış çubuk kulak pamuğu ile dikişlerin üzerini silmeniz gerekmektedir.Dikişler bu söylediklerimi yaparsanız siyah olarak gözükür ve o bölge enfekte olmaz.Geçmiş olsun..

20 Mart 2020 13:31
BH
Soru Sahibi

Teşekkür ederim çok yardimci oldunuz

20 Mart 2020 16:18
Uzm. Dt. Funda Ersöz
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

Rica ederim, sağlıkla kalın...

25 Mart 2020 15:27