gh
Soru Sahibi
20 Mayıs 2024 15:05

Ereksiyon sorunu

Hocam merhaba yaşım 31, 2016 dan beri ereksiyon sorunu yaşıyorum sabah ereksiyon olamıyorum gece ereksiyon oluyorum ama tam değil ilişkide yine tam bir ereksiyon olamıyorum testler yaptılar bir sürü damarsal Bir şey bulamadılar psikolojik dediler cipralex 10 ml 2 yıl boyunca kullandım ondan sonra biraz düzeldi ama yinede tam ereksiyon olamıyorum teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, penisin ereksiyon sağlayabilmesi bikaç yolla olur. Bazen hiç uyarı olmaksızın ereksiyon olabilirken bazen bütün uyaranlar son derece iyi olsa da ereksiyon sağlanamayabilinir. Gündelik yaşantınızda yaşadığınız stresler de ereksiyon kaybına sebep olur, şeker hastalığı da, venöz yetmezlik de. Bu sebeple iyi bir değerlendirme yapılıp uygun tedavi verilebilir. Sertleşme probleminin sebebi bulunduğunda tedavisi olan bir durumdur. Geçmiş olsun.

20 Mayıs 2024 15:10