DM
Soru Sahibi
25 Haziran 2020 22:47

Zirkonyum köprü

Ön taraftaki alt ve üst dişlere zirkonyum kaplama ve köprü yaptırdım , zirkonyumların boyu kendi dişlerime göre biraz uzun oldu .Azı dişlerim yani orjinal kendi dişlerim birbiri ile temas etmiyor .Zamanla bu temas etmeyen azı dişler uzar mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Caner Aktaş
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba Uzama olabilir dişler tek tek ise ama bu şekilde tedavi şekli yoktur ciddi eklem rahatsızlıkları yaşama ihtimaliniz var hekiminize danışmanızı tavsiye ederim

29 Haziran 2020 08:44