EL
Soru Sahibi
5 Kasım 2017 15:09

Zirkonyum kaplama

Merhaba ön dişlerimde hafif bir çarpıklık var ve dişlerim sarı zirkonyum kaplama istiyorum bunun haricinde bir sorunum yok dişlerinle ilgili. Fiyat hakkında Bilgi verebilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy
Diş Hekimi , Oral İmplantoloji

Zirkonya, daha çok kullanılan adı ile zirkonyum, tamamen seramik olarak yapılan kronların ( kaplamaların ) en güncel materyalidir. Estetik ve dirençlidir. Bu nedenle günümüzde en çok kullanılan uygulamalarımızdandır. Ancak, dişlerinizdeki çarpıklık sorununun ne şekilde olduğuna göre farklı uygulamalar da önerilebilir. Fiyat, ne yapılacağına karar verildikten sonra verilmelidir. Geçmiş olsun dileklerimizle..

10 Kasım 2017 09:53