AS
Soru Sahibi
24 Kasım 2021 12:49

Zar sağlam mı

Hocam merhaba utanarak söylüyorum bundan üç dört yıl önce olmuştu. Üzerinde çamaşır olmadan yumuşak yastıkla yapılan masturmasyonla kızlık zarı yırtılır mı. Herhangi bir cisim koymadım fakat sonrasında Vajinada aşırı kaşıntı yanma batma oldu. Bu neden olmuş olabilir. Acaba yırtıldı mı yada enfeksiyon mantar mı oldu lütfen yardım edin kızlık zarı bzı hekimler sadece girişle bozulabileceği ni söylüyorlar bazılarıda baskıyla bozulabilceğeni yazmışlar kafam çok karıştı lütfen açıklamanıza ihtiyacım var sizden ricam ayrıntılı açıklarmısınız doktora gitmeye çekiniyorum muayene olmama gerek var mı Şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Özgür Kan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Böyle bir ihtimal yok. Çekinmeniz ise daha da anlamsız. Kaşıntı, yanma gibi şikayetler enfeksiyon belirtisi olabilir. Hekiminize rahatlıkla başvurun. Çok geçmiş olsun.

26 Kasım 2021 08:29