bm
Soru Sahibi
29 Ekim 2015 11:20

yuksek tansiyon

Hocam saygilar evvelki cevabiniz ocin tesekkurler tansiyonumu sabahlari olcerken 13e8 veya8.5uasmiyor evvelden dr bana coversly5mg vermisti bu durumda tekrar kullanayimmi son tahlil hdl43ldl143 trig138 tkol185hbac15.7prediyabetim glukofen1000mg2*2aliyorum tesekkurler

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Ahmet Ersin Atay
Medikal Estetik Tıp Doktoru

MERHABALAR, COVERSY İ KULLANMANIZIN HİÇ BİR MAHSURU YOKTUR. DOKTORUNUZUN DÜZENLEDİĞİ GİBİ İLAÇLARINIZI KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. SAĞLIKLI GÜNLER

31 Ekim 2015 09:50
bm
Soru Sahibi

Hocam saygılar tip2diyabetim matofinxr1000mg2*1aliyorum başladı bana glikofen1000mg 2*1 verdi ikisinde aynı degilmi matofinxr daha iyi geliyor önerimiz yokmu karabiber çeşni olarak cokaz yiyorum spastik kolon a zararı varmı zararı varmı tesekkurler

4 Kasım 2015 17:58
Dr. Ahmet Ersin Atay
Medikal Estetik Tıp Doktoru

MERHABALAR MURAT BEY, SİZİ MUAYENE ETMEDEN BİR ÖNERİDE BULUNMAM YANLIŞ OLUR. TEDAVİNİZİ DÜZENLEYEN HEKİM ARKADAŞIM LE GÖRŞMENİZ DAHA UYGUN OLACAKTIR. SAĞLICAKLA KALIN

4 Kasım 2015 18:46