EH
Soru Sahibi
5 Temmuz 2015 11:57

Yeni doğan bebek crp yüksek

Cuma aksam uzeri dogum yaptim bebegimin kaninda crp değeri 19 çıkti yogun bakıma alicazz dediler bu normal bir surecmidir nette arstirma yaptim bazı doktorlar crp yuksek diye yogun bakıma alinmaz diyor hastanenin para kazanma politikasi diyenler var güvenilirliginuzden dolayi size sormak istedim acil cvp yazsrmisinız

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Şenel Uğuroğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Yoğun Bakımı

Diğer doktorların düş cesinde yim.yoğun bakım için yeterlir neden değil CRP yüksekliği Ayrıca yeni doğanın kan değerleri yüksek olur.

5 Temmuz 2015 14:14