1 Ağustos 2017 16:35

yemek seçme-epilepsi

Merhaba 17 yaşındaki oğlumun çok fazla yemek seçme sorunu var. Hamburger ,pizza,tost gibi hazır yiyecek haricinde hiç bir şey yediremiyoruz ve denetemiyoruz.Domatesin sebzelerin tadlarını bilmiyor.3 yaşında epilepsi oldu.Tedavisi tamamlandı. Acaba kullanılan ilaçlar o döneme ait ihtimam kaynaklı olabilir mi? Aç kalmasına rağmen bir kaç yiyecek çeşidi haricinde yemiyor.Mideside çok hassas,zorladığımızda öğürüyor.Epilepsiye bağlı psikolojik bir durum olabilir mi? 3 Yaş epilepsi öncesi sorunsuzdu.Yardımlarınızı rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Öykü hanım merhaba. Yardımcı olabilmem için ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyarım. Bunun öncesinde fizyolojik muaenesinin bitirilmiş olmasını ve gitmediyse bir psikiyatri doktoruna gitmesini tavsiye ederim. Bu yollar tüketildikten sonra konu benim çalışma alanıma girdiği için yardımcı olmaya çalışırım. Telefon numaram *** *** **. İyi günler dilerim.

1 Ağustos 2017 16:50

Öykü hanım merhaba. Yardımcı olabilmem için ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyarım. Bunun öncesinde fizyolojik muaenesinin bitirilmiş olmasını ve gitmediyse bir psikiyatri doktoruna gitmesini tavsiye ederim. Bu yollar tüketildikten sonra konu benim çalışma alanıma girdiği için yardımcı olmaya çalışırım. Telefon numaram *** *** **. İyi günler dilerim.

1 Ağustos 2017 16:50