YP
Soru Sahibi
22 Kasım 2020 21:47

Yasımı Sizinle Atlatmak İstiyorum

Merhabalar Okan bey. 32 yaşındayım. Yakınlarımı kaybettim. Çok kötü hissettim uzunca dönem, kendime gelemedim. Aradan 6 ay geçti, hala tam atlayamadım. Üstesinden gelemiyorum. Ben de bir doktorum. Sağlık ocağında çalışmaktayım. Sizi önerdiler, sizinle beraber çalışmak isterim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikolojik Danışman

Merhabalar. Yası atlatmak her insan için zordur. Siz de bu süreci atlatmakta zorlanmaktasınız. Bu süreci sizinle beraber atlatmayı ben de isterim sayın doktor. En kısa sürede görüşmek dileğiyle. Sağlıklı günler dilerim.

22 Kasım 2020 21:49