ES
Soru Sahibi
14 Ekim 2021 12:12

Yanakta seğirme titreme

Merhaba, uykuya dalacakken veya yeni uyandığımda sağ yanağımda seğirme titreme gibi bir şey oluyor aynaya baktığımda yanagimdaki hareket net bir şekilde görülüyor, daha sonra yemek yedikten sonra anında kayboluyor. Önceden çok acıkınca ellerimde titreme oluyordu ama daha önce hiç yanağımda olmamıştı. İnternette d vitamini eksikliği kaslarda seğirme yapabilir denmiş bu durum sağ yanakta da olabilir mi yoksa başka bir şeyin belirtisi midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Vural
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba, bu belirtinin nedeninin saptanabilmesi için bazı kan tetkikleri gerekebilir. Bir nöroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun

14 Ekim 2021 23:41