ŞD
Soru Sahibi
19 Kasım 2019 11:34

Yanağımın içi

Hocam iki yanak içinde de şişlik halinde duran tükürük bezi kanallarımın etrafı sarı-beyaz karışımı bir renk. Orada damarlarda çok belirgin. Yaygın değil ama ağız kanseri falan okuyunca çok korktum normal midir bu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İlhan Eğilmez
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

O ağız kanseri değildir. Rahat olun. Ama ne olduğunu anlamak için öncelikle bir kbb uzmanına başvurup muayene olun. Gerekirse biopsi ole kesin tanı konur. Tedavi kasım fanıyla göre yapılmalıdır. Geçmiş olsun

19 Kasım 2019 13:06