ÖR
Soru Sahibi
29 Ekim 2021 16:57

West sendorumu

Mrhbalar kızım 19 aylık 12 aylıkken West sendorumu teşhisi konuldu..7 aydır epix ve sabril kullanıyoruz kilosuna göre en üst doza geçtik ama hala nöbetleri kesilmedi şuan yeşil reçeteli ilaç warmis yurt dışından gelecek mis onu kullanicaz..bu iğneyle düzelen çocuklar varmış sizce hangisi uygun çok çaresiz kaldık gitmedigimiz doktor kalmadı ama kimse bize iğneden bahsetmedi..ve doktor bize kullandığımız ilaçlara rağmen nöbetleri kesilmediyse iyileşmesi çok düşük bı ihtimal dedi sizcede oylemi

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

west sendromu tedavisinde synacten iğne tedavisi var ve etkili bir tedavi olup, denenebilir

1 Kasım 2021 13:24
ÖR
Soru Sahibi

Gittiğimiz doktora danıştım hocam iğne olduğu zaman enfeksiyon kapamamasi lazım covid ortamında önermiyorum dedi sizcede oylemi

1 Kasım 2021 14:05
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

DOĞRUDUR, ANCAK İYİ KORURSANIZ BİR SIKINTI OLMAZ

2 Kasım 2021 10:09