KM
Soru Sahibi
8 Şubat 2021 21:50

Vücutta seğirme yanma

Hocam benim 2 yıldır kaslarda seğirme var 6 ay önce koronavirüs oldum 5 aydır kaslarımda yanma ve zayıflama var nöroloji doktoruna gittim kan verdim b12 vitamini 239 cıktı normal mi değeri birde emg istedi 4 ay sonra randevu aldım uzun bir süre bu bence ne önerirsiniz yaşım 18 hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yeşim Abanoz
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

EMG nizin bir an önce yapılması gerekir. Covid sonrası sinirlerde ve kaslarda etkilenme olabiliyor. Geçmiş olsun.

9 Şubat 2021 17:22