ia
Soru Sahibi
6 Şubat 2016 13:38

vücut ağrısı

hocam merhabalar. dün gece kusmadan sonra komple vücut ağrısı, yorgunluk, halsizlik, baş agrısı gibi problemlerle uyandım. ıkı hafta kadar yogun calıstıgımı belirtmek isterim ve kusmama sebep yediğim bir pizzaydı. cevabınızı bekliyorum. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İsmail Şimşek
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Gatroenterit adı verilen gıda zehirlenmelerinden sonra bu şekilde yaygın ağrılar görülebilir tamamen geçici bir durum olup romatizma ile ilişkisi yoktur

7 Şubat 2016 21:35