GG
Soru Sahibi
18 Nisan 2021 18:07

Vitamin ve korunma

Merhaba doktor bey. Korunmak için yasmin kullanıyorum. Ferro sanol berazinc Desiferol İsimli ilaç ve takviyeleri kullanacağım. Yasmin ile bir etkileşimi olur mu. Yasmin i akşam 21 de da bu ilaçları en erken 24:00 de içiyorım.ek koruma uygulamalı mıyım.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba bu ilaçların Yasmin ile etkileşimini beklemiyoruz ,ancak bence Yasmin ile alım saatlerini iyice ayırın. Birini sabah diğerlerini akşam alın Dr Enver Kurt

18 Nisan 2021 22:02
GG
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim. Doktor bey yasmin iftarda saat 20:00 de diğer vitaminleri sahur da 04:30 da akşam uygun olur mu.saat aralığım yeterli olur mu

26 Nisan 2021 11:59
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Olur geçmiş olsun

26 Nisan 2021 21:56