SK
Soru Sahibi
11 Şubat 2019 23:21

Vajina sorunu

Merhaba ben bursadan yaziyorum size adim kader sizden bilgi almk istiyorum 23 yaşında bekarım vajinamdan sürekli kötü kökü geliyo bu ergenlikten bu yana hep devam etti ve çok ıslak kuru olmasını istiyorum ve terleme olusuyo istediğim ortama giremiyorum bu sorun yüzünden doktorada gidemiyorum utanç verici bsey ne yapmam lazim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, kadin dogum doktora gitmelisiniz. Sebebini o bulup tedavi eder. Utanmak adina terapi ala bilirsiniz psikologdan. Isterseniz benden de randevu almaniz mümkün. Online seans yapiyorum görüntülü. Yorumlari okursunuz. Birlikte de cözüm buluruz...

12 Şubat 2019 09:43