UC
Soru Sahibi
14 Kasım 2021 04:00

Vajina genişlemesi

Hocam merhabalar.Benim sorum vajina genişliği ile ilgili.her kadının vajina genişliği başlangıçta aynımıdır acaba?Ve ilişkiye girilen penisin kalınlığı vajina genişliğini etkier mi?Yani kalın bir penisle ilişkiye girildikçe vajina zamanla genişlermi?Birde penisin kalınlığı alınan zevki arttırır mı?Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşecan Enmutlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, vajina genişliği her kadında ayni degildir. Vajina elastik yapıda oldugundan iliski ile genişlemez. Fazla kilo alıp verme, yaşlanma, dogum yapma gibi faktörlerin etkisi ile genişler. Penis capinin genis olmasının genişleme ile bağlantısı yoktur. Penis capinin kalın olmasi kimi kadında zevki artırabilir. Rica ederim

14 Kasım 2021 10:52