ah
Soru Sahibi
16 Ocak 2014 17:53

vajına estetıgı

mrb hocam ben 24 yasındayım. kımseyle cınsel bırlıktelıgım olmamasına ragmen vajına yapım bozuk gıbı dıl kısımları sarkık ve esnek bu sıkıntı yuzunde erkek arkadsım benım kız olmadıgımı yuzume vuruyr bunun yanı sıra pantoln gıyemyrm cunku vajına kısmı genıs oldugu ıcın araya grmesyle benı rahatsz edıyr...hocam kızlık testı yaptrmk ıstyrm ve vajına estetıgı yaptrmk ıstyrm... kıme nasıl basvuracagımı bılmyrm...bu sorunlarımıı aydınlatrsanız sevınırm ..tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Meral Aban
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Istanbula gelince musyne edebilirim, cok kafaya takma, Duzeltilebilir.

25 Ocak 2014 12:13