ÇA
Soru Sahibi
14 Kasım 2020 21:45

Vajina daraltma ameliyatı

Hocam merhabalar. 25 gün önce farklı bir şehirde vajinaplasti ve labioplasti ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra buz tedavisi yaptım ama yinede ödem var halâ. Doktor geçer diyor ama 10 gündür aynı şekilde duruyor. Bunun için kendim bşyler yapabilirmiyim lütfen yardım edin. İyileşmio gibi sanki 25.gün hala ameliyat öncesi gibi rahat oturup kalkamıyorum. Doktora kokulu akıntım olduğunu söylüyorum iyileşiyor ondan diyor. Tecrübelerinize dayanarak yorumunuzu ve önerilerinizi istiyorum :((

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Fahri Öçer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Azize Hanım, Sizi bizzat değerlendirmeden sorununuza gerçekçi ve kalıcı çözüm önerebimem ne yazık ki olanaksız. Yapılan işlemi görmeden yorum yapamadığım için lütfen bağışlayınız. En iyi dileklerimle, Prof. Dr. Fahri ÖÇER

23 Kasım 2020 12:24