TB
Soru Sahibi
20 Nisan 2017 17:15

uyurgezerlik

merhaba ben 29 yaşımdayım ne kadar olduğunu bilmiyorum ama çocukluğumdan beri uyurgezerim. Tam anlamının uyurgezerlik mi olduğunu bilmiyorum açıkçası. Ailem evin içinde sürekli gezdiğimi,bağırdığımı,konuştuğumu,dişlerimi sıktığımı,yatakların üstüne çıkıp zıpladığımı vs bir sürü şey yaptığımı anlatıyor fakat ben hatırlamıyorum. Son zamanlarda tam uykuya dalarken nefesim tuttuğumu farkedip tıkanmış bir şekilde uyanıyorum.Gece rüya görüp uyanıyorum ve etkisinden çıkamıyorum uyanıkken de rüyanın sanki rüyanın devam ettiğin hissediyorum. Eğitime gittiğim bir gün gece uyurken burnumun dibinde arkadaşımı gördüm bana çok ateşim var dedi yüzünde ki terler yüzüme damlıyordu terini silmek için koşarak tuvalete gidip peçete alıp geldim ama odada kimse yoktu bir kaç dakika odada arkadaşımı aradım gerçek olmadığını sonra anladım kendime geldim. Bana yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerekiyor.Bir süre sakinleştirici ilaç verdi doktor kullandım fakat hiç bir faydasını görmedim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Bu durumla alakalı olarak , Psikiyatrist'e gitmenizi ve alakalı konuyu detaylıca anlatmanızı önermekteyim. Sağlıklı günler dilerim.

5 Mayıs 2017 15:03