om
Soru Sahibi
7 Aralık 2015 11:05

UYKUSUZLUK

Hocam ben uzun süredir gece uykuya dalmakta sorun yaşıyorum birşeylere dalmadan uyuyamıyorum telefonla uğraşırken veya televizyon izlerken uykuya dalabiliyorum,çok az zamanlarda yatağa girip telefonsuz veya başka birseye dalmadan uyumuşumdur. Gece uykusuna alışık değilim ama sınava hazırlandığım için alışmak istiyorum nasıl olacak ne yaparım bilmiyorum.

2 cevap
Cevaplar (2)

Mert Bey merhaba eğer eşlik eden başka bir problem yoksa bir psikiyatr ile görüşüp uykunuz düzenlenene kadar ilaç kullanabilirsiniz. sağlıkla kalın.

7 Aralık 2015 11:09
om
Soru Sahibi

Reflü ilaçları kullanıyorum ağır gelmezmi

7 Aralık 2015 12:00

Mert Bey ben ilaçlarla ilgili bilgi verecek yetkinlikte değilim ama Reflünüz de stres kaynaklı olabilir. O yüzden bir psikiyatr ile görüşmeniz çok faydalı olacaktır.

7 Aralık 2015 12:07