CF
Soru Sahibi
15 Nisan 2019 23:55

Uyku açmam gerek

Hocam merhaba universite sınavına hazırlanıyorum ve cok uykum geliyo sabah zor uyaniyorum derse oturuyorum hemen uykum geliyo surekli uykum var ben bunu nasil engelleyebilirim uyku engellemek icin hangi hapi kullanmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Haptan önce bu durumun nedenini anlamamız daha uygun olur. Belki stres artışında uyuyorsunuz, belki kansızlığınız arttı, belki dikkat eksikliğiniz var bilemeyiz. Tedavi de nedene göre değişir. Psikiyatrik değerlendirme şart.

1 Mayıs 2019 09:23