ki
Soru Sahibi
1 Kasım 2015 21:04

unutkanlik ve dikkat eksikliği

Merhaba hocam ben universte öğrencisiyim aşırı derecede dikkat eksikliği ve unutkanligim var derslerimi çok etkiliyor derse bir türlü odaklanamiyorum ve sürekli unutkanlık yaşıyorum çevremden çok tepki alıyorum doktor kan tahlili sonucunda B12 eksikliği oldugunu söyledi vitamin iğneleri ve haplar verdi bitirdim ama çok etkisi olmadı tavsiyeleriniz nelerdir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bir psikiyatriste gitmeniz iyi olabilir. Belki dikkatinizi arttirici bazi ilcalar verebilir. Iyi ginler

3 Kasım 2015 14:07