AF
Soru Sahibi
13 Temmuz 2016 23:03

tüp bebek tedavisinde ortodontik tedavi

Merhabalar Sayın Timur Gürgan Hocam; 2 yıl içerisinde toplamda 5 embriyo transferi yapıldı ve başarısızlıkla sonuçlandı.Eylül ayında tekrar deneyeceğim.Bu arada dişlerimin düzensiz sıralanmasından dolayo ortodontik tedaviye de başlamak istiyorum.Tedavide metal braketler kullanılması tüp bebek tedavisinde olumsuzluğa sebep olur mu yada olası bir hamilelikte bebeğe zarar verir mi?Teşekkürler Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Timur Gürgan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba; Yardımcı üreme teknikleri uygulaması sırasında ortodontik tedavi yaptırmanızda bir sakınca yoktur. Sağlıklı günler;

5 Ağustos 2016 16:54