YE
Soru Sahibi
22 Temmuz 2016 11:17

tüp bebek işlemleri

sayın hocam oncelıklle merhaba sıze bır sorum olucak bana 2 gun transferı yapıldı 1 kalıte 5 hucreılıydı bugun transferın 9 gunu en ıyı marka olan predictor exprees marka ıdrar testıyle baktım malesef 2 cızgıyı goremedım adetım henuz gecmedı 6-7 gün var fakat transfer olalı 9 gun oldu sızce gebelık olsa cızgı cıkarmıydı yanı gebe degılmıyım sızce

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tevfik Uğur Sipahi
Kadın Hastalıkları ve Doğum

12.gün en erken kandan gebelik testi ile pozitif olur daha önce negatif çıkar bekliyeceğiz

26 Temmuz 2016 16:57