ON
Soru Sahibi
12 Haziran 2020 01:43

Tripofobi rahatsızlığı

Kendimi bildim bileli tripofobi rahatsızlığım var 23 yaşındayım bir türlü kurtulamıyorum delikli birsey gördüğümde yada şişmiş birsey gördüğüm de çok kötü oluyorum vücudum kasılıyor, midem bulanıyor, dişlerimi ve yumruklarımı sıkmak istiyorum unutmaya çalışıyorum ama işe yaramıyor bunun bir çözümü var mı kurtulmak için nasil bir yol izleyebilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Nur Hanım. Evet, bunun çözüm yolları var. Gelirseniz Birlikte çözüm yollarını uygulayabiliriz.

12 Haziran 2020 12:01