EC
Soru Sahibi
21 Eylül 2021 12:28

Travmatik Masturbasyon Sertleşme

Hocam iyi günler dilerim. Travmatik masturbasyon sebebiyle ilişkide sertleşme problemi yaşıyorum herhangi bir şekilde oral vajinal ilişkiden zevk alamıyor sertleşemiyorum ancak elle karşı cinsin yaptığı uyarıda hemen sertleşiyorum. Bu travmatik masturbasyonun getirdiği sertleşme problemini günü kurtarmak için viagra tarzı damarı etkileyen ilaçla kurtarmak mümkün müdür? Kız arkadaşım olmak üzere ve bu durum canımı sıkmaya başlayacak gibi. Travmatik masturbasyon kasları mı damarı mı etkiler? Viagra geçici çözüm olur mu doktor kontrolünde? İlişkiden sonra kalıcı tedavim ne olmalı internette 1 ay perhiz sonrasında 1 ayda hafta 1 kez geleneksel masturbasyon yapın diyor sizin fikrinizi almak isterim. Not: yaşım 23 - düzenli ilişkim yok - 7-8 yıldır travmatik masturbasyon yaptığımı farkettim (kıyafet üzerinden olan şekilde) geçen sene hormon testi yaptırdım normal aralıktaydı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

İlaç kullanımı uygun olabilir. Bunu sizi muayene eden hekim karar verecektir

27 Eylül 2021 08:28