DD
Soru Sahibi
23 Nisan 2021 00:28

Tomografi sonucu

Hocam karaciğer segment 2-3 sınırında Sübkapsüler düzeyde anteriorda ıvkm sonrası yoğun perifal modüler hyperdens kontrastlanma gösteren yanyana lokalize iki adet 22.22 mm ve 33.31 mm boyutlarında lezyon ve segment 2 düzeyinde 2mm boyutunda lezyon tespit edilmiştir diyor ne demek tir öğrenebilirmiyim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhabalar, Sizleri muayene esnasında görmeden yorum yapmam maalesef doğru olmaz. Sizleri muayene esnasında gördükten sonra tanı ve tedavi hakkında daha net yanıt verebilirim. Detaylı bilgi ve randevu için asistanım ayşegül hanımı arayabilirsiniz.

24 Nisan 2021 12:10