TA
Soru Sahibi
5 Aralık 2015 21:40

tomografi sonucu kist

İyi akşamlar hocam benim size sorum üroloji doktorum tarafından btomografisi istendi ve çıkan sonuç mesane duvar kalınlığı 1 cm ile diffuz artmıştır.Lumen içi kalkül saptanması.pararektal alan sag yarimda 25×16 mm boyutunda, prekoksigeal alanda 21×26 mm boyutunda kalın çidarlı , düzgün konturlu kistik lezyon lar izmenmistir...Bu sonuca göre beni genel cerraha yönlendirdi doktorum ama bir açıklama yapmadı bu kistler köyü biseymi bilgilendirirseniz sevinirim tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kaan Karayalçın
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Gecmiş olsun Ben karaciğer cerrahisi ile uğraşan bir genel cerrahım Kolorektal cerrahlara sormanız daha doğru olur

6 Aralık 2015 08:57