DM
Soru Sahibi
23 Şubat 2016 16:39

Tıp fakültesi

Hocam düşünceniz için teşekkür ederim.Fakat ben yinede şansımı denemk istiyorum. Benim sorum şuydu hatırlarsanız:Ben 9.sınıf öğrencisiyim.Tıp fakültesi kazanmak istiyorum.Hem bu yıl hem de 12.sınıfa kadar(özellikle bu yıl çünkü kötü başladım ,ilk dönem ortalamam 77) ne yapmamı önerirsiniz? Hocam ne yapmalıyım? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Benim eğitim uzmanlığım tıp fakültesine girildikten sonra Mert Bey. Benim yanıtlamam zor. BM

1 Mart 2016 15:56