AB
Soru Sahibi
28 Ağustos 2017 16:42

Tenya Sorunu

Merhaba Saygıdeğer hocam.Çok sık etli çiğköfte tükettiğim için bende sığır tenyası oluştu.Yaklaşık 1 yıldır da doktora gitmedim.20 gün önce gittim ve bana yomesan yazdı.15 gün arayla iki kez kullandım.Hafif dökülme oldu dışkıda fakat maalesef skoleks düşmedi ve makatta kıpraşmalar devam ediyor özellikle aç kalınca.Bu durumdan dolayı psikolojim bozuldu.Doktor bundan başka ilacı yok diyor.Sizce tekrar bu ilacı kullanmalımıyım ? veya skoleks düşene kadar devam mı etmeliyim.Tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. ben romatolojik hastalıklar uzmanıyım. Sorununuzu bir gastroenterolog ile tartışmanızı öneririm.

29 Ağustos 2017 19:08