bn
Soru Sahibi
9 Nisan 2017 11:11

Takıntılarım

Merhabalar hocam 18 yaşındayım bazı takıntılarımdan vazgeçemiyorum örneğin babam abim dahil arkadaş çevremdeki hiçbir insan benim gibi kıllı değil çok takıntı haline geldi kısa kol giyemiyorum ders çalışamıyorum bi ara intihara kadar düşünmeye başladım daha önce gittiğim psikiyatrilerden sonra daha kötü oldum ne yapacağımı bilmiyorum yardımınızi bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu yaşlar özellikle bu tür takıntıların arttığı dönemlerdir. Zamanla hiç tedavi almasanız bile giderek azalır. Sizi rahatsız ettiği için yine de tedaviye başlamakta fayda olduğunu düşünüyorum. Sık sık hekim değiştirmek yerine tek bir hekimle tedaviye devam etmek daha iyi sonuç verecektir. En önemli konu burada sabırlı olabilmektir.

9 Nisan 2017 13:16