DM
Soru Sahibi
3 Mart 2021 16:35

T rahim ve subseroz miyom

Hocam iyi çalışmalar, 27 yaşındayım amh 5,26 fsh 4,34 lh 3,63 e2 31 , rahmin arkasında subseröz saplı 4 cm miyom var rahim filmimde sağ tüpte ufak bi sıvı birikmesi var ve rahim T şeklinde sorum şu 1 yıldır gebelik oluşmadı cerrahi müdehale olmadan doğal yolla gebelik mümkün müdür

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Başar Önal
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Laparoskopi ile myomu ve sıvı dolu tüpü almak aynı seansta histeroskopi ile Rahime de müdahale etmek gebelik şansını yükseltecektir.

3 Mart 2021 16:38