ET
Soru Sahibi
12 Kasım 2016 07:52

Sütü arttirma

Sutum az gibi geliyo bana sol gogsum zor doluyo. Dogumdan sonra da hemen gelmemisti zaten .Anne sutunu nasıl arttirabilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın tansu hanım, Sütü artırmanın en güzel yolu bol su içmek ve stresten uzak kalmaktır. Akupunktur uygulaması da size oldukça yardımcı olabilir! sizin yapabileceğiniz , her iki elinizde serçe parmak tırnağınızın dış yan köşesi ne tırnağınız ile masaj yapmanızdır . Günde 2 kez 1-2 dk süreyle bu noktaya masaj yapınız. http://www.modernreflexology.com/acupuncture-for-postpartum-depression/ internet adresinde Acupressure Points for Insufficient Lactation başlıklı yazılı noktalar ana noktalrdır . sevgi ve sağlıkla kalınız.

22 Kasım 2016 16:28