bm
Soru Sahibi
2 Ekim 2020 09:29

Spastikkolin

Hocam saygilar iritabl kolon hastasiyim kullamndigim debridat fort ve duspatalin kullaniyorum bu ilaclar idrar tutuklugu yaparmi cunku bazen tutukluk oluyor bana baska bir dr bekunis hap verdi tecrubeli degerli bir uzman olarak oneriniz yokmu sizce hangisini kullansyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu ilaçlar benzer özelliktedir. Hangisi ile rahat ediyorsanız onu kullanın. Bir de günlük kefir tüketin.

6 Ekim 2020 14:48