mU
Soru Sahibi
11 Ekim 2019 16:22

Sorunlu sakal

Merhaba Ufuk bey, benim çok sık ve sert bir sakal yapım var. Ayrıca sakalımın yönü soldan başlayarak sağ üste meyilli olarak yatık bir şekilde çıkıyor. Bu yüzden sakal uzatmakta ve sakal tıraşı olmakta çok zorluk çekiyorum. Acaba sakal yapısını değiştirmenin bir yolu var mı? Doğal görünecek şekilde hafiften sakalı seyreltme, sakal kıllarının kalınlığını inceltme ve sakal yönünü düzeltme gibi bir şey mümkün mü?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ufuk Alatekin
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba,sağlıklı bir yanıt verebilmek için muayene etmek gerekir,*** *** ** numaralı telefondan bilgi ve ücretsiz muayene için randevu alabilirsiniz,bekliyorum

11 Ekim 2019 23:48