BH
Soru Sahibi
9 Eylül 2022 04:49

Sol moverde 30 mm heterojen kist? Ve mamagrafi sonuç

Muayene, tetkikler, ultrason, mr hepsi yapıldı. Sol moverde 30 mm lik heterojen kist? sonucu var. Mamagrafi sonucumda her iki memede dağınık benign naturde kalsifikasyonlar, sağ meme üst dış kadranda sola göre asimetrik lezyon kontur vermeyen daha yoğun görünüm diyor.. CA *** *** ** değer aralığında 27.6 çıktı. CA 125 de değer normal çıktı. 3 kadın doğumcu ya gittim fakat rahatlatıcı bir açıklama alamadım..CA 153 aralıklarla takip edilmesi lazım da demediler. Ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Murat Öz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Muayene ve ultrasonunuzu yapıp mr görüntülerine bakmadan sağlıklı yorum yapamam. Geçmiş olsun

9 Eylül 2022 12:18