kh
Soru Sahibi
1 Haziran 2018 23:15

sol memede 1 aydır kızarıklık

merhabalar sol mememde üst kısımda yaklaşık bir aydır bir kızarıklık var. ilk farkettiğimde mordu , sonra kızarıklık şeklini aldı , elle yaptığım kontrolde ise altında bir şişlik hissediliyor. uzmana görünmeden önce yorumunuzu almak istedim. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Memenizdeki komplike bir kist enfekte olmuş olabilir ancak iyi kötü ayrımının yapılabilmesi için mutlaka meme ile ilgilenen bir genel cerrahın görmesi gerekir geçmiş olsun

4 Temmuz 2018 08:46