HG
Soru Sahibi
7 Mart 2021 09:51

Sol karında sertlik

Hocam merhaba. Göbek deliğimin sol yan tarafının hafif alt kısmında elime gelen bir sertlik hissettim. Yan kemiğime de yakın. Beze gibi sanki. Bastırınca falan ağrı yapmıyor ama korktum size yazmak istedim. Ne olabilir, ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Gizem hanım Tercihan bir genel cerrahi uzmanına muayene olun. Muayene ve ultrasonografi ve gerekli ise diğer tetkiklerle tanı konulacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle

5 Temmuz 2021 22:18