ÇS
Soru Sahibi
2 Temmuz 2022 10:16

Smearı etkiler mi hocam ?

Hocam merhaba size bir sorum olacak ben hafta sonları denize giren bir insanım pazartesi günü de Smear ve kültür vericem bunun sonucunu deniz suyu etkiler mi ? Girip girmemekte tereddüt ettim Cevaplarınız için bu arada çok teşekkür ediyorum hocam sağolun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Murat Öz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Etkilemez

2 Temmuz 2022 16:42