KE
Soru Sahibi
27 Aralık 2020 22:38

Siyah dışkı

Merhaba hocam 4 gündür mide şikayeti ile doktora gittim biZmopen ve mide koruyucu pulset ve trio diye bi ilaç verdi ben bu ilaçları kullanıyorum. 4 gündür dışkım siyah reng te oluyor acaba nedir nedir kullanayım mı bırakayım mı. Araştırdım bizmopen yapıyormuş yan etkileri diye

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

İlaç ve beslenmeye bağlı dışkı rengi değişikliği olabilir Erhan bey. Yinede tedaviyi planlayan hekimin fikrini almanızda fayda olacaktır. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu

28 Aralık 2020 10:59