to
Soru Sahibi
20 Aralık 2013 13:00

şişkinlik

slm hocam öncelikli size ço tşk ediyorum bendeki şikayet 6 yılıyk bir şikyek ben defalarca endoskopi yaptim endokopi sonuçlarina göre ilaç aldim en on 2009 da ehdospoki yaptim biraz yankimalarim geçti ama son 6 aydir şişkinlik ve yanma var bir hafta onca tahlil yaptim ALT yüksek birde GGT şüksek zaten kabizlik mevcutu bende belki burda derdimi rahat anlatmamiş olabilirim şimdiden ilginiz için çok tşk ediyorum öneriniz ve göruşlerinizi bekliyorum allaha emanet olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşegül Atak Yücel
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Geçmiş olsun Orhan bey, sanıyorum sizin bana değil bir Gastroenteroloji uzmanına danışmanız gerekecek çünkü bu şikayetleriniz benim uzmanlık alanımda değil. tekrar geçmiş olsun. saygılar

20 Aralık 2013 17:47