KE
Soru Sahibi
30 Ekim 2020 11:43

Sınır sıkışması

Hocam merhabalar benim ayağımda 4 5 gündür karincalanma vardı sonra önemsemedim ders çalışırken dizimi çok bükerek oturdum sonra birden dizim ağrımaya başladı bileklerim sizlamaya başladı üstüne basamiyorum çok acıyo bugün doktora gittim emg yapmadı perional sinir sıkışmasi dedi iki tane ilaç verdi biri b 12 vitamini diğeri rantudil on gün kullan dedi hocam emg vesaire yapmadı bu ilaçlar işe yarar mı şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Abdurrahman Akbaş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Öncelikle geçmiş olsun. Şikayetleriniz uzun süre hareketsiz oturmaya bağlı. Derse girer gibi 45dakika çalışıp 15 dakika ara verin. Uzun süre bağdaş kurarak oturmaktan sakının. Sağlıklı günler dileriz.

30 Ekim 2020 11:46