BO
Soru Sahibi
31 Temmuz 2021 12:50

Siğil Kriyoterapi

Merhaba hocam bende koyu kahverengı bır genital siğil vardı Dr. soğuk bir sprey sıktı ve bi kaç saat sonra siğilin olduğu çevrede derininde aynı renge döndüğünü gördüm . yayılmış gibi siğilin renginde . sizce bu normal mi geçer mi ? teşekkürler kolay gelsin .

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Okan Bey dondurma tedavisi sonrası (kriyoterapi) çevre dokuyu içerecek şekilde belli sınırlarla dondurulduğu için reaksiyonu renk değişikliği ve su toplaması olarak çevre dokuda da bir miktar görmek mümkün. Yara iyilerşmesini destekleyen kremler sürülebilir.

12 Ağustos 2021 15:34