AD
Soru Sahibi
13 Kasım 2021 09:13

Sarı kokusuz akıntı, kasıkta şiddetli ağrı, mide bulantısı

Sayın hocam dün ve ondan önceki gün ayaklarım çok üşüdü. Kışın ellerim ve ayaklarımı ısıtmakta çok zorlanıyorum hep soğuklar. Dün de dışarıda bacaklarım çok üşüdü, eve geldim idrarımla gelen sarı kokusuz mukus geldi, ovulasyon akıntısı değil çünkü o 1 hafta önce idi. Gece yattığımda ise uykudan uyandım kasık ağrısıyla. Öyle böyle bir ağrı değil ama. Aynı zamanda mide bulantısı da vardı. Tuvalete gittim idrarımı yaparken zorlandım, ısınamıyorum , yürürken dik yürüyemiyorum, zorla kendimi tekrar o ağrıyla yatağa attım. Hocam sizce işitmekten kaynaklı mı? Yoksa kist mi??? Sonra kendimi sıcak tuttum ve sabah ağrısız normal bir şekilde uyandım. Şu anda bir sorun yok çok şükür.Sarı kokusuz akıntı,kasık ağrısı ve mide bulantısı... Ne olabilir hocam üşütme mi? 19 yaşında bakireyim hiç bir şekilde ilişkim olmadı. Sayın hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Idrar yolu enfeksiyonu olabilir, takip edin gerekirse idrar tetkiki yapılabilir Iyi günler dilerim

13 Kasım 2021 12:22