YF
Soru Sahibi
7 Mayıs 2021 21:52

Saliha hocam

Hocam benim şikayetim 2 yıl önce kürek kemiğimde bi dokunma hassasiyeti olarak başladı sonra bu acıyı omurgamda hissettim sadece omurgam ve kürek kemiklerimde arada gelip ksyboluyordu sonra sabah yatakta uyandığımda baş dönmesi ve boyun ağrısı ile uyandım fizik doktoruna gittim MR çekindim boynumda 3 tane fıtık olduğunu söyledi ellerimde uyuşmaya başlamıştı ardından 17 gün fizik tedavi gördüm şikayetlerim hafif azalmıştı kronik pruststit sebebi ile özel bir üroloji uzmanına göründüm bana cipro 750 mg antibiyotik yazdı kullanmaya başladım bir hafta sonra omurgamda aşırı hassasiyet başladı antibiyotik bitti 1 hafta sonra böbrek taşı düşürdüm sonrasında kollarım bacaklarım kürek kemiğim omurgam omuzlarım dizlerimde aşırı hassasiyet oluştu dokunduğum yerim acıyordu ve başımda sersemlik değişken ruh hali endişe kaygı tuhaf şeyler başladı dahiliye uzmanına göründüm kan testlerim hepsi iyi çıktı kalp doktoru hamidullah hocaya göründüm kalbimdede bi sıkıntı olmadığını söyleyerek bana vitamin yazdı ve finromitalji olabilirsin diyerek size gitmemi önerdi şu an kollarımda aşırı bi ağrı vücudumda yorgunluk Nefes darlığı kalp çarpıntısı gibi sorunlarım var başımda hala sersemlik ve boyun ağrısı çekiyorum şikayetim bunlar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Saliha Karatay
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Muayene etmede bir şey diyemiyorum. Geçmiş olsun

29 Eylül 2021 21:31