AM
Soru Sahibi
18 Mayıs 2021 15:53

Sağlık Kurulu

Mustafa Ağırbak *** *** ** Hocam filmek bakılıp J45.0(Astım,Allerjik) tanısı konuldu. Hocam sft testi yapılmadı.Raporlu ilacı var babaanemin sağlık kuruluna girecek .Hocam Solunumda Engel oranı verirler mi?Saygılarımla

3 cevap
Cevaplar (3)
Uzm. Dr. Gürkan Ertuğrul
Göğüs Hastalıkları , Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar

Sayın Ağırbak, Benim bildiğim SFT gerekli. Ancak Kovid döneminde nasıl bir planlama yapıyorlar eski sftlerle mi karar veriyorlar bilmiyorum. Saygılarımla

20 Mayıs 2021 12:23
AM
Soru Sahibi

Hocam hastalık Kronik bir ilaç mı engel oranı verirler mi

20 Mayıs 2021 12:26
Uzm. Dr. Gürkan Ertuğrul
Göğüs Hastalıkları , Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar

Nasıl değerlendirecekler sft siz bilmiyorum.

21 Mayıs 2021 12:16
AM
Soru Sahibi

Akciğer film grafiğine bakılıpda değerlendirilebiliniyor Hocam

21 Mayıs 2021 12:21
Uzm. Dr. Gürkan Ertuğrul
Göğüs Hastalıkları , Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar

bilmiyorum

28 Mayıs 2021 10:47